Najlepšia jazyková škola v Žiline

   Jazykové školy sú kvalitou, spôsobom výučby, vybavením, odbornosťou lektorov ako i prístupom k študentom diametrálne rozdielne. Ak sa neviete rozhodnúť, skúste si odpovedať na nasledovné otázky

Aká je cena kurzov v porovnaní s inými školami?
Najdrahší jazykový kurz je vždy ten, na ktorom ste sa nič nenaučili. Nestrácajte preto svoj čas a peniaze v jazykových školách, ktoré sú síce lacné, ale nič vás nenaučia. Najlepšia jazyková škola väčšinou  nemusí byť najlacnejšia. 

Aká je veľkosť skupín?
Vyšší počet študentov v skupine predlžuje celkovú dobu štúdia. V bežnej triede s 20-30 študentmi trvá zvládnutie jazyka až 6 rokov, zatiaľ čo pri DUO kurze (jazykový kurz pre dvojice) len 2,5 roka. V Inštitúte jazykov a vzdelávania si môžete vybrať veľkosť skupiny, ktorá Vám vyhovuje. Žiadna skupina však nesmie mať viac ako 9 študentov. 

Vyhovuje mi dátum a čas konania kurzu?

Vyhovuje mi intenzita kurzu?
Vyšší počet hodín v týždni znižuje celkový počet hodín potrebný na zvládnutie cudzieho jazyka, preto je frekvencia 2x 2hod týždenne optimálna pre pracujúcich a študentov.

Je kurz akreditovaný?

Ako je kontrolovaná kvalita výučby?
V Inštitúte jazykov a vzdelávania je kvalita jazykovej výučby na prvom mieste a preto študenti pravidelnie hodnotia svojich lektorov.

Vyhovuje mi špecializácia kurzu?

Aké má škola referencie?

Aké skúšky v škole môžem absolvovať?

Je jazyková úroveň študentov v skupine vyrovnaná?
V našej jazykovej škole v Žiline  absolvujete pred každým vstupom do kurzu test  jazykových znalostí, aby ste sa dostali do skupiny študentov s rovnakou jazykovou úrovňou.

Majú lektori prax zo zahraničia?

Aké má škola meno?

Akú mám istotu ukončenia kurzu?
Inštitút jazykov a vzdelávania garantuje dokončenie kurzu bez ohľadu na počet študentov, či výpadok lektora.