Prečo sa treba učiť cudzí jazyk?

Cestovanie

Aj základná znalosť jazyka krajiny, v ktorej cestujete, alebo trávite dovolenku, Vám veľmi pomôže získať priazeň domácich. Znalosť niektorého zo svetových jazykov Vám cestovanie nesmierne uľahčí.

Jazykové kurzy u nás v Žiline Vám otvoria bránu do celého sveta. 

Práca a obchod

Takmer každý zamestnávateľ dnes vyžaduje minimálne základné znalosti cudzieho jazyka. Schopnosť komunikovať v angličtine, nemčine, či ruštine Vám otvorí dvere pri získavaní ochodných partnerov v zahraničí. 

Vyberte si niekorý z našich jazykových kurzov a pomôžeme Vám získať cenné body do Vášho životopisu. 

Umenie, kultúra

Ak máte radi hudbu, filmovú či literárnu tvorbu z iných krajín, poznanie jazyka Vám umožní ju hlbšie pochopiť a rozšíri Vaše kultúrne zážitky. 

V jazykových kurzoch Inštitútu jazykov a vzdelávania v Žiline dostanete možnosť nadýchať sa atmosféry krajiny, z ktorej pochádza Váš nový jazyk, zoznámite sa s jej kultúrou a dozviete sa veľa zaujímavých vecí. 

Nová výzva

Radi sa učíte niečo nové, prijímate výzvy a kladiete si ambiciózne ciele? Zvládnuť cudzí jazyk je veľkou výzvou, pri ktorej budete musieť zápasiť s mnohými úskaliami. Odmena však stojí za to. Získate uznanie, sebavedomie, novú schopnosť a silný bod do životopisu. 

Naše jazykové kurzy sú dynamické a zaručene sa pri nich nebudete nudiť. Periodické opakovanie a testy Vám ukážu, ako ste pokročili.

"V škole som mal z nemčiny samé štvorky". Dokážem sa vôbec naučiť cudzí jazyk?

Neverili by ste, koľko ľudí si kladie podobné otázky. Ľudia obdarení výnimočným talentom na jazyky sa učia možno rýchlejšie ako my ostatní, ale to ešte neznamená, že treba hádzať flintu do žita. Každý sa dokáže naučiť cudzí jazyk a verte, že aj základná znalosť Vám môže veľmi pomôcť.

Druhý a ďalšie cudzie jazyky sa učia ľahšie, ako prvý. Preto je dôležité začať s výučbou prvého cudzieho jazyka čo najskôr.

Vyskúšajte jazykový kurz v Inštitúte jazykov a vzdelávania a budete milo prekvapení! Mnohí ľudia vravia, že  so školou sa to nedá porovnať. Naši lektori  Vám nedajú pätorku, keď nebudete vedieť zo seba nič vysúkať. Pomôžu Vám naučiť sa v cudzom jazyku reálne komunikovať.

Myslíte si, že sa dorozumiete aj rukami-nohami?  Že Vám jazykový kurz v nejakej jazykovej škole nemá čo priniesť? 

Jazykový kurz u nás v Žiline Vám môže priniesť rôzne výhody. Hoci aj väčšiu istotu, že  v cudzine  dostanete na tanier to, na čo máte chuť, či dobrú šancu, že Vás  nádejná exotická známosť obdarí úsmevom a nie modrým pod očami.